Металічні профілі
для каркасного будівництва
(0352) 42-79-24
(0352) 52-37-90
(067) 945-44-95
uaru

Металоконструкції і гнутий профіль (прогони) в новій технології каркасного будівництва

На початку 2010 року було створено приватне підприємство "Гефест Профиль". Воно  спеціалізується в такій сфері діяльності, як виробництво оцинкованого профілю типів Z, C, U, Ω, Σ для зведення металевих конструкцій. Завдяки технічним характеристикам цієї продукції проведення будівельно-монтажних робіт можливе в найкоротші терміни незалежно від погодніх умов.

Згідно з дослідженнями ринку, подібні приміщення користуються великою популярністю. Відбувається це через відсутність необхідної кількості якісних площ нежитлового фонду. Технологія швидкозбірної металоконструкції дозволяє виконати ці завдання, і, як наслідок, дуже актуальна у наш час.

За даними аналізу будівельного ринку України, технології швидкого будівництва застосовуються при зведенні 80% нових будівель виробничого призначення. Разом з багатьма матеріалами нерідко використовується і каркасний оцинкований профіль типу Z, C, U, Ω. Досить швидко технологія зведення каркасних будівель розвивається і в області будівництва комерційної нерухомості, наприклад, готелів і офісів і при будівництві житла. Так у Польщі доля будівництва каркасних споруд займала усього 3,5% в 2000 році, а вже в 2008 році виросла до 18,5%. Схожість розвитку економіки в Польщі і на Україні дозволяє прогнозувати розширення ринку каркасного будівництва.

Застосування металевого оцинкованого профілю в сучасному будівництві актуально. Каркасний оцинкований профіль дозволяє полегшити створення багатьох металоконструкцій. Практично будь-які будівлі зводяться із застосуванням оцинкованого профілю.  І це не випадково. Каркасний оцинкований профіль унікальний за своїми  фізичними властивостями. Він легкий і готується, має підвищену опірність до дії високих температур і не схильний до впливу погодних умов. Крім того металевий профіль є екологічно чистим матеріалом, не викликає проблем при монтажі і не вимагає енергоємного громіздкого устаткування.

Природно, що через ці достоїнства нова технологія каркасного будівництва споруд із застосуванням легкої металоконструкції отримала стрімкий розвиток. Варто пам'ятати і про найвищу якість споруд, що зводяться, що досягається завдяки надійності і високій точності кріплень, що отримуються при зборці металевого профілю.

Слід звернути увагу на можливість зменшення витрат при використанні такого матеріалу, як гнутий профіль. При каркасному будівництві гнутий профіль допомагає зменшити навантаження на фундамент будівлі. А надійні металеві прогони забезпечать високу міцність будівлі і надійне зчеплення металоконструкції. Така область виробництва, як прогони з гнутого профілю можлива і завдяки тому, що металевий профіль практично не схильний до корозії.

Для здійснення зборки металоконструкцій наша компанія виробляє профілі із спеціальними отворами. Такий металевий профіль дозволяє збільшити точність зборки і зменшити тимчасові витрати при зведенні металевих конструкцій.

Наша компанія відрізняється найвищим професіоналізмом фахівців і наявністю современнейшего високотехнологічного устаткування. Нам під силу виконання будь-якого замовлення клієнта. Ми також піклуємося про постійне підвищення кваліфікації, що робить можливим впровадження останніх розробок світових фахівців в наше виробництво. Як наслідок, нашу продукцію, окрім іншого,  виділяє  відповідність технологічним стандартам сучасного рівня.

Звернувшись до послуг нашої компанії  ви можете не сумніватися в надійності і якості вироблюваних матеріалів. Ми також запропонуємо вам доступні ціни і найкоротші терміни виконання замовлення.

Ми піклуємося про розширення партнерських зв'язків і працюємо спільно з проектними організаціями, будівельними компаніями і ділерськими фірмами.

Каталог веб ресурсів Тернопільщини